BIURO

+

To wyjątkowe miejsce w którym powstają projekty. Tutaj rodzi się koncepcja, omawiane są szczegóły, prowadzone są konsultacje oraz uzgodnienia międzybranżowe. Monitor zamienia się w deskę kreślarską. Przestrzeń wypełnia dźwięk klawiatury i myszki przy akompaniamencie głowicy plotera. W ten sposób powstaje projekt doskonały. Doskonale prosty, funkcjonalny i zaawansowany technicznie. Dzięki oprogramowaniu wspomagającemu proces obliczeniowy oraz rysunkowy, opracowania są zawsze na czas.

Learn More

PROJEKTY

+

Tworzone z pasją, dopracowane w każdym detalu, przemyślane pod kątem wszystkich oddziaływań zewnętrznych na konstrukcję. Nowoczesne i skuteczne rozwiązania, dzięki którym wykonawstwo przebiega sprawnie i ekonomicznie.

Learn More

BUDOWA

+

Każdy projekt poddany jest końcowemu procesowi obróbki polegającemu na optymalizacji. Jest to niezwykle istotny element projektowania z punktu widzenia inwestora. Pozwala zredukoważ wspóczynniki zużycia stali oraz betonu. Co za tym idzie, usprawnia proces wykonawczy, zmniejsza czas powstawania obiektu jak również obniża koszty budowy.

Learn More

KONTAKT

+

Zapraszam do kontaktu architektów, deweloperów, inwestorów, wykonawców oraz osoby prywatne.